Levi''s férfi optikai szemüvegkeret LV5020-038I-19
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 55.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Levi''s, divat, férfi optikai szemüvegkeret, LV5020-038I-19
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos