Levi''s női optikai szemüvegkeret LV5022-038I-20
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 51.0 mm
híd szélesség: 20.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
: Levi''s, divat, női optikai szemüvegkeret, LV5022-038I-20
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos