Oliver Peoples női optikai szemüvegkeret OV5224-1682-52
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 52.0 mm
híd szélesség: 17.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
: Oliver Peoples, Ashton, női optikai szemüvegkeret, OV5224-1682-52
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos