Oliver Peoples férfi optikai szemüvegkeret OV5366U-1614-52
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 52.0 mm
híd szélesség: 18.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Oliver Peoples, Wexley, férfi optikai szemüvegkeret, OV5366U-1614-52
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos