Oliver Peoples női optikai szemüvegkeret OV5438U-1003-55
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 55.0 mm
híd szélesség: 17.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Oliver Peoples, Addilyn, női optikai szemüvegkeret, OV5438U-1003-55
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos