Oliver Peoples női optikai szemüvegkeret OV5474U-1726-52
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 52.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Oliver Peoples, Ahmya, női optikai szemüvegkeret, OV5474U-1726-52
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos