Oliver Peoples férfi optikai szemüvegkeret OV5494U-1001-54
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 54.0 mm
híd szélesség: 18.0 mm
Arm hossz: 150.0 mm
: Oliver Peoples, Myerson, férfi optikai szemüvegkeret, OV5494U-1001-54
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos