Paul Smith Unisex férfi női optikai szemüvegkeret PSOP06450-004-50
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 50.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Paul Smith, Elba, Unisex férfi női optikai szemüvegkeret, PSOP06450-004-50
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos