Paul Smith férfi optikai szemüvegkeret PSOP08253-001-53
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 53.0 mm
híd szélesség: 16.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Paul Smith, Floyd, férfi optikai szemüvegkeret, PSOP08253-001-53
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos