Paul Smith Unisex férfi női optikai szemüvegkeret PSOP09249-001-49
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 49.0 mm
híd szélesség: 23.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Paul Smith, Gower, Unisex férfi női optikai szemüvegkeret, PSOP09249-001-49
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos