Paul Smith férfi optikai szemüvegkeret PSOP103-278-54
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 54.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Paul Smith, Hythe, férfi optikai szemüvegkeret, PSOP103-278-54
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos