Rag & Bone női optikai szemüvegkeret RNB3004-YH0-52
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 52.0 mm
híd szélesség: 16.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos