Rag & Bone női optikai szemüvegkeret RNB3040-YH0-49
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 49.0 mm
híd szélesség: 18.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos