Rag & Bone női optikai szemüvegkeret RNB3050-10A-51
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 51.0 mm
híd szélesség: 15.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos