Rag & Bone férfi optikai szemüvegkeret RNB7028-G-81V-50
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 50.0 mm
híd szélesség: 20.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos