Rag & Bone Unisex férfi női optikai szemüvegkeret RNB7037-G-ACI-50
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 50.0 mm
híd szélesség: 20.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos