Rag & Bone férfi optikai szemüvegkeret RNB7049-G-PJP-51
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 51.0 mm
híd szélesség: 18.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos