Rag & Bone férfi optikai szemüvegkeret RNB7059-G-4C3-58
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 58.0 mm
híd szélesség: 17.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos