Rag & Bone férfi optikai szemüvegkeret RNB7063-G-RHL-54
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 54.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos