Rag & Bone Unisex férfi női optikai szemüvegkeret RNB8003-W4A-48
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 48.0 mm
híd szélesség: 21.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos