Rag & Bone férfi optikai szemüvegkeret RNB8004-ACI-48
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 48.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos