Ferragamo női optikai szemüvegkeret SF2227-001-56
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 56.0 mm
híd szélesség: 18.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos