Ferragamo női optikai szemüvegkeret SF2973-302-50
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 50.0 mm
híd szélesség: 17.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos