Fila férfi optikai szemüvegkeret SFI112-99Z42F
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 99.0 mm
híd szélesség: 1.0 mm
Arm hossz: 130.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos