Kate Spade női optikai szemüvegkeret TAHLIA-807-46
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 46.0 mm
híd szélesség: 15.0 mm
Arm hossz: 125.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos