Thom Browne Unisex férfi női optikai szemüvegkeret TBX416-52-03AF
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 52.0 mm
híd szélesség: 20.0 mm
Arm hossz: 147.0 mm
: Thom Browne, Novelty, Unisex férfi női optikai szemüvegkeret, TBX416-52-03AF
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos