Thom Browne Unisex férfi női optikai szemüvegkeret TBX417-53-03
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 53.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 147.0 mm
: Thom Browne, Novelty, Unisex férfi női optikai szemüvegkeret, TBX417-53-03
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos