Tory Burch női optikai szemüvegkeret TY1071-3254-53
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 53.0 mm
híd szélesség: 15.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
: Explore the elegáns Tory Burch női optikai szemüvegkeret in a klasszikus aviator alak. Crafted csillógó rózsa arany fém, ezek szemüvegkeret jellemző a 53 mm lencsék szélesség, 140 mm arm hossz, és 15 mm híd szélesség. Perfect for adding a érintő of sophistication to minden look. TY1071-3254-53
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos