Tory Burch női optikai szemüvegkeret TY2111U-1754-49
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 49.0 mm
híd szélesség: 18.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
: Tory Burch, divat, női optikai szemüvegkeret, TY2111U-1754-49
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos