Tory Burch női optikai szemüvegkeret TY2153U-3184-51
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 51.0 mm
híd szélesség: 17.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos