John Varvatos férfi optikai szemüvegkeret V401490BRO
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 49.0 mm
híd szélesség: 20.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos