John Varvatos férfi optikai szemüvegkeret V405480STM
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 48.0 mm
híd szélesség: 23.0 mm
Arm hossz: 150.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos