John Varvatos férfi optikai szemüvegkeret V417560TOC
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 56.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos