Versace női napszemüveg VE4456U-533487-52
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 52.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem
: Unleash your stílus Versace női napszemüveg featuring a rózsaszín átlátszó műanyag Szemüvegkeret in an ovális alak. a lencsék szélesség of 52 mm és sötét szürke lencsék offering 100% UV védelem, ezek napszemüveg ensure comfort és védelem. Made in Italy, they are a testament to quality és divat flair. VE4456U-533487-52
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos