Fila férfi optikai szemüvegkeret VF9456-480RED
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 48.0 mm
híd szélesség: 15.0 mm
Arm hossz: 130.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos