John Varvatos férfi optikai szemüvegkeret VJVC005570BLA
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 57.0 mm
híd szélesség: 13.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos