Zadig & Voltaire Unisex férfi női optikai szemüvegkeret VZV013500700
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 50.0 mm
híd szélesség: 18.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos