Zadig & Voltaire női optikai szemüvegkeret VZV162N-490722
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 49.0 mm
híd szélesség: 20.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos