Zadig & Voltaire női optikai szemüvegkeret VZV347-570579
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 57.0 mm
híd szélesség: 15.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos